“BANA AB’Yİ ANLAT” YARIŞMASINDA İL ÜÇÜNCÜLÜĞÜ…

Türkiye Cumhuriyeti ile Avrupa Birliği’nin mali işbirliği kapsamında 2011 yılı IPA-I programından finanse edilen ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın faydalanıcısı olduğu, kısa adı ile “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” 25 Aralık 2014 tarihinde Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü sorumluluğunda uygulanmaya başlanmıştır.

İki yıl sürecek olan projenin hedefi, toplumun AB’nin değerleri, politikaları ve temel haklara yönelik uygulamaları konusunda yüksek düzeyde bilgi sahibi olmasını sağlamaktır.

AB’nin değerleri, temel haklar ve politikaları, Türkiye’nin katılım süreci ve bu sürece dair reformlar üzerine farkındalık artırmak için düzenlenen 2016  “Bana AB’yi Anlat” Slogan Yarışması’na öğretmenleri Ümit Sönmez’in rehberliğinde katılan öğrencilerimiz Lorin Lara Salık, Saygın Özbiçer, Selin Tanrıverdi ve Eylül Atam İzmir İl Üçüncüleri kategorisine dâhil olarak ödüllerini aldılar.  Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi bu uluslararası kapsamı olan projede aldıkları ödüller adına kutluyoruz.

Tüm Başarılar


Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo


-->