5.ULUSAL STRATEJİ OYUNLARI TURNUVASI SONUÇLANDI

5.ULUSAL STRATEJİ OYUNLARI TURNUVASI SONUÇLANDI
Türkiye' de ilk kez okulumuz tarafından “Anne Her Yaşa Akıl Oyunları” firmasının desteği ile düzenlenen Ulusal Strateji Oyunları turnuvasının 5.si, yoğun bir katılım ile 14 Ocak 2017 Cumartesi günü TAKEV Özel İlköğretim Okulu Narlıdere Kampüsü' nde gerçekleşti.

Strateji oyunları etkinliği ile düşünen, stratejik kararlar verebilen, soran, araştıran, tartışan ve sorgulayan  öğrencilerin arasında dostluk ve paylaşım duygularını geliştirmek amacıyla düzenlenen turnuvaya ilköğretim ve orta öğretim olarak bir çok okul katıldı. İlköğretim ve ortaöğretim kategorisinde 128 takımdan toplam 256 öğrencinin yarıştığı turnuva, bir hayli çekişmeli geçti.

İlkokul ve ortaokul kategorinde yarışan öğrenciler, takım Battle Sheep oyunu, bireysel quoridor ve bireysel abalone oyunundan elde ettikleri dereceleri, TAKEV Okulları yöneticilerinin elinden aldılar.

Tüm gün boyunca yarışma dışında bir çok zeka oyunları, karaoke etkinlikleri ile eğlenme fırsatı da yakalayan katılımcı tüm okulları ve derece alan öğrenci ve öğretmenlerini kutluyoruz.

 İLKOKUL KATEGORİSİ

 BATTLE SHEEP TAKIM OYUNU

 1.LİĞİ : NARLIDERE TAKEV ÖZEL İÖO

               USTALAR TAKIMI- KAAN FESLİ/EREN ÖZEREN

 2.LİĞİ : YÜKSEKÇITA KOLEJİ

               MARS TAKIMI - MEHMET HANİFİ ÖZEL/DURU GÜLERYÜZ

 3.LÜĞÜ : DEÜ ÖZEL 75.YIL İLKOKULU

                  SANAT TAKIMI - BEREN TAHA KURT / ATA DORUK COŞKUN

4.LÜĞÜ : İZMİR BÜYÜK ÇİĞLİ ÖZEL TÜRK İLKOKULU

                 TÜRK YILDIZLARI TAKIMI – MERT KOCAGÖZOĞLU / EGE ARSLAN

QUORIDOR BİREYSEL OYUNU

1.LİĞİ : MERT GÜRCAN-KARŞIYAKA TAKEV ÖZEL İLKOKULU

 2.LİĞİ :   KEREM TOPTAMIŞ-ÖZEL SALİHLİ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ İLKOKULU

3.LÜĞÜ : KAAN ÖZTÜRK – KARŞIYAKA TAKEV ÖZEL İLKOKULU

 4.LÜĞÜ:  BERİNAY ONUK – SALİHLİ BİLİM SANAT MERKEZİ

 

ABALONE  BİREYSEL OYUNU

1.LİĞİ : YİĞİT İNCİ – ÖZEL MANİSA ÜLKEM KOLEJİ

 2.LİĞİ :  ERDEM KAZANCI – KARŞIYAKA TAKEV ÖZEL İLKOKULU

3.LÜĞÜ : MURAT ERASLAN – ÖZEL MANİSA ÜLKEM İLKOKULU

 4.LÜĞÜ: MEHMET EGE YOLYAPAN – DEÜ 75.YIL İLKÖĞRETİM OKULU

 ORTAOKUL KATEGORİSİ

 BATTLE SHEEP TAKIM OYUNU

 1.LİĞİ: GELİŞİM KOLEJİ – ALFA TAKIMI – BATU KURT / ALKIM GÖNENÇ EFE

 2.LİĞİ : ÖZEL SALİHLİ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU-FENBO1-YUSUF ARIKAN-REİS YILDIZ

 3.LÜĞÜ : MANİSA BİLİM SANAT MERKEZİ – YENİLMEZLER – MUSTAFA CAVLAK-AYBERK DEMİROK

4.LÜĞÜ : NARLIDERE TAKEV ÖZEL ORTAOKULU-BATTLE GO-EMRE BAYRAM-EREN KAHRIMAN

 QUORIDOR BİREYSEL OYUNU

1.LİĞİ : NARLIDERE TAKEV ÖZEL ORTAOKULU – AYPARS HAZANTEKİN

2.LİĞİ :  ÖZEL SALİHLİ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU – REİS YILDIZ

3.LÜĞÜ : DEÜ ÖZEL 75.YIL ORTAOKULU – EGE TUĞYAN

 4.LÜĞÜ: ÖZEL ROTA ORTAOKULU – ATA BERK YILDIZ

 ABALONE  BİREYSEL OYUNU

1.LİĞİ : NARLIDERE TAKEV ÖZEL ORTAOKULU – EREN KAHRIMAN

2.LİĞİ :  MANİSA BİLİM SANAT MERKEZİ – AYBERK DEMİROK

3.LÜĞÜ : NARLIDERE TAKEV ÖZEL ORTAOKULU – EMRE BAYRAM

 4.LÜĞÜ: SALİHLİ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU- MERT AKÇİÇEK

 

Tüm Başarılar


Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo