“EN İYİ ORKESTRA” TÜRKİYE 3.LÜĞÜ

49 ilden 465 Okulun elemelere katıldığı yarışmadafinale 34 okul kaldı. Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılan Türkiye finallerinin jüri masasında Martha Wash, İskender Paydaş, Turhan Yükseler, Samsun Demir, Fuat Güner, Ayça Varlıer, Tarkan Gözübüyük, Harun Tekin, Yeşim Salkım, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Ogün Sanlısoy, Figen Çakmak, Seyyal Taner, Meltem Taşkıran, Edis gibi müzik dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra  CemCeminay, Ömür Gedik, Mehmet Coşkundeniz, Mehmet Çalışkan, İlker Gezici, Tolga Akyıldız, Sebla Koçan, Nazlı Mengi, Selay Sarı, Meltem Fıratlı, Ceren Çıplak, Uygar Taylan, Suat Kavukluoğlu, İpek Koşan, Çağlan Tekil, Elif Aktuğ gibi Türkiye’nin en önemli gazeteci ve televizyoncuları vardı.

Amerika’nın, pop, R&B ve dans müziğindeki kült sanatçılarından, ‘’It’sRaining Man’’ şarkısıyla hafızalara kazınan Martha Wash, jürinin onur konuğu olarak Türkiye’ye geldi. Gecede ‘’Legend of Pop’’ ödülünün verileceği sanatçı, jüri üyeliğinin yanı sıra törende iki şarkısıyla sahne aldı.

TAKEV Lisesi Orkestrası Türkiye’nin en iyi üç orkestrasından biri olma onuru yaşarken aynı zamanda her yıl  bir kişiye verilen ‘’BASIN ÖDÜLÜ’’ nü de yine TAKEV Lisesi öğrencisi Nihat Haktan MUMCU aldı.

Tüm Başarılar


Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo