Tüm Başarılar

BEKO SATRANÇ ŞÖLENİ 2.Sİ TAKEV KOLEJİ

Türkiye' nin en önemli takım turnuvalarından biri olan Beko Satranç Şöleni'nde Narlıdere TAKEV Özel İlköğretim Okulu öğrencilerimiz yarışan  95 okul arasından 2. liği elde etti.

YELKEN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’ NDA ARD ARDA BAŞARI

Narlıdere TAKEV İlköğretim Okulu ve Sahilevleri TAKEV Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, 12-13 Mayıs tarihlerinde Didim’ de düzenlenen Okullar Arası Yelken Türkiye Şampiyonası’ nda başarıları ile göz doldurdu.

TÜBİTAK 12. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI’ NDA TÜRKİYE 3.LÜĞÜ

TÜBİTAK 12. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI’ NDA TÜRKİYE 3.LÜĞÜ

YELKEN İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARINDA İZMİR DERECELERİ

17-18 Nisan 2018 tarihlerinde Urla’ da yapılan Yelken İl Birinciliği yarışlarında, Narlıdere TAKEV öğrencilerimizin elde ettiği başarılar hepimizi gururlandırdı.

“SU ve HAYAT” KONULU RESİM YARIŞMASINDA TÜRKİYE 2.LİĞİ

Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında Trakya Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen resim yarışmasında Narlıdere TAKEV Özel İlköğretim okulu 2.sınıf öğrencimiz elde ettiği başarı ile hepimizi gururlandırdı.

ULUSLARASI DÜNYA BARIŞ AFİŞİ YARIŞMASINDA MANSİYON ÖDÜLÜ

Uluslararası Lions kulüplerinin tüm dünya ülkeleri arasında düzenlediği “Dünya Barış Afişi” yarışmasında...

ÖĞRENCİLERİMİZ JR.FLL FUAR SERGİSİNDE

14 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor First Lego League Fuar sergisinde öğrencilerimiz performansları ile göz doldurdu.

16.ULUSAL FEN PROJELERİ YARIŞMASI’ NDA TÜRKİYE 1.LİĞİ

Türkiye çapında 16.sı düzenlenen Fen Projeleri Yarışması’ nda 120 proje arasından sıyrılarak sergilenme hakkı kazanan 15 proje arasına giren iki projemiz, bu yıl da elde ettiği başarı ile hepimizi gururlandırdı.

ULUSAL CSI EDUCATION TURNUVASINDA TURKİYE BİRİNCİLİĞİ VE İKİNCİLİĞİ TAKEV’İN

İstanbul’da bu yıl ilki düzenlenen CSI Education Türkiye Turnuvası’na eğlence ve bilimin buluştuğu bir süreç içerisinde hazırlanan, 94 okuldan 89 takım katıldı.

TENİS DE ARD ARDA BAŞARI

Manisa Tenis ve Dağcılık Spor kulübünün 7-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlediği turnuvada, Narlıdere TAKEV Ortaokulu öğrencilerimiz başarıları ile hepimize büyük gurur yaşattı.

Toplam Kayıt: 158
0 - 10 arası kayıtlar gösterilmektedir.


Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo