TAKEVLİLER BERLİN MAKER FAIRE ZİYARETÇİLERİNİ BÜYÜLEDİ

Bu yıl Berlin’de 25 -27 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenen Maker Fair’e etkinliğine, dünyanın dört bir tarafından gelen bine yakın ziyaretçiyle birlikte, TAKEV Okulu öğrencileri de stantları ve sunumlarıyla katılım sağladılar.  Bilişim teknolojileri, elektrik-elektronik, hobi ve sanat gibi alanları bir araya getirerek özellikle çocukları ve gençlerin yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak ve onları üretmeye yöneltmek amacı ile her yıl dünyanın farklı metropollerinde gerçekleştirilen Maker Fair’de yer alan TAKEV Standı organizasyona katılan ziyaretçileri büyüledi.

Öğrencilerimiz bu etkinliğin yanı sıra Almanya’nın başkentini anıtsal ve kültürel merkezleriyle birlikte tanıma şansı buldu.

Fuar alanındaki TAKEV Okulları standı fuar süresince yoğun ilgi gördü. Avrupa’nın farklı şehirlerinden gelen makerlar öğrencilerimizin proje ve çalışmalarına dâhil olarak hem bilgi aldılar hem de etkileşim kurarak projeleri ve çalışmaları deneyimleme fırsatı buldular. Uluslararası yayın yapan Make dergisinin sözcülüğünü yaptığı Berlin Maker Faire’in ana sponsorları arasında Siemens, Conrad, Schaeffer AG ve Cisco Systems gibi firmalar bulunuyor. 

Tüm Başarılar


Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo


-->