TAKEV LİSESİ 121 MEZUNU HAYATA UĞURLADI

TAKEV Fen ve Anadolu Lisesi’nde eğitimlerini başarıyla tamamlayan 121 TAKEVli düzenlenen görkemli törenle aileleri ve öğretmenleri ile mezuniyet sevinci ile hüznünü birlikte yaşadı.

İlköğretim Okulu birinci sınıfta TAKEV Okulları’na başlayan ve 12 yıllık süreci tamamlayarak hayata uğurladıkları mezunlarına seslenen Okul Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş, ‘Bundan sonra da TAKEV’de aldığınız eğitim anlayışının çizgisinde, edinmiş olduğunuz iç disiplinle ; ilkeli, dürüst bireyler olarak bilimin ışığında hedeflerinizi belirlemeli ve bu doğrultuda kararlılıkla yol almalısınız. Bizler  yaşamınızın her döneminde ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz..’ dedi.

Gençlere gelecek hayallerini daima büyük kurmalarını öğütleyen Yaraş, Törende duygusal anlar yaşadı. Yaraş,’ her ne kadar okulunuzun, öğretmenlerinizin ve ailelerinizin sizlere olan benzersiz katkılarını inkar edemesek de,siz bugüne kendi çaba ve alın terinizle geldiniz. Ulaştığınız bu hedefle ne denli mutlu olsanız ,övünseniz hakkınız” dedi…

TAKEV Fen Lisesi’nden birincilikle mezun olan Eda Sinem Oğuz  ve  TAKEV Anadolu Lisesi’nden birincilikle mezun olan Buse Sağol  plaketlerini TAKEV Okulları yönetici kadrosunun elinden gururla teslim aldı.

Tüm Başarılar


Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo