MUNBW ALMANYA-STUTTGART

Tüm seviyelerden öğrencilerin katıldığı ve çalışma gurubu olarak yürüttüğümüz

Almanca MUN 29.05.2015 - 04.05.2015 tarihleri arasında Almanya’nın Stuttgart kentinde MUNBW (Model Birleşmiş Milletler Baden-Württemberg) Birleşmiş Milletler simülasyonuna katıldı.

 

MUN konferanslarında dünya gündeminde olan global sorunlara çözüm aranıyorr. Her delegenin bir ülkeyi temsil ettiği bu konferansın en önemli özelliği dilinin Almanca olmasıydı. MUN dünyaya farklı bir bakış açısı kazandıran ve kişinin genel kültür seviyesini de yükseltirken sorumlu oldukları ülke vasıtasıyla kişisel ve milli düşünceler dışında uluslararası düşüncelere sahip olmasını sağlar. Bu proje, başta Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Harvard ve benzeri saygıdeğer üniversiteler tarafından kabul görmekte ve desteklenmektedir. Konferans sonunda çıkan çözüm önerileri Birleşmiş Milletlere ulaştırılarak gençlerin bu konulardaki görüşleri bildirilmiş olur.

 

Birleşmiş Milletlerde bulunan komiteleri içeren ve çoğunlukla Alman lise ve üniversite öğrencilerinin katıldığı konferansta öğrencilerimiz de başarılı katılımları ile bizleri gururlandırdı. 

Tüm Başarılar


Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo


-->