Tüm Başarılar

“SU ve HAYAT” KONULU RESİM YARIŞMASINDA TÜRKİYE 2.LİĞİ

Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında Trakya Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen resim yarışmasında Narlıdere TAKEV Özel İlköğretim okulu 2.sınıf öğrencimiz elde ettiği başarı ile hepimizi gururlandırdı.

ULUSLARASI DÜNYA BARIŞ AFİŞİ YARIŞMASINDA MANSİYON ÖDÜLÜ

Uluslararası Lions kulüplerinin tüm dünya ülkeleri arasında düzenlediği “Dünya Barış Afişi” yarışmasında...

ÖĞRENCİLERİMİZ JR.FLL FUAR SERGİSİNDE

14 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor First Lego League Fuar sergisinde öğrencilerimiz performansları ile göz doldurdu.

16.ULUSAL FEN PROJELERİ YARIŞMASI’ NDA TÜRKİYE 1.LİĞİ

Türkiye çapında 16.sı düzenlenen Fen Projeleri Yarışması’ nda 120 proje arasından sıyrılarak sergilenme hakkı kazanan 15 proje arasına giren iki projemiz, bu yıl da elde ettiği başarı ile hepimizi gururlandırdı.

KARŞIYAKA TAKEV KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

Okulumuz Küçük Erkekler Basketbol Takımı, “Okul Sporları Federasyonu Küçük Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası Yarı Final” müsabakalarında Malatya'da oynadığı tüm maçlarını kazanmıştır. Türkiye genelinde ilk 8 takım arasına kalarak...

ULUSAL CSI EDUCATION TURNUVASINDA TURKİYE BİRİNCİLİĞİ VE İKİNCİLİĞİ TAKEV’İN

İstanbul’da bu yıl ilki düzenlenen CSI Education Türkiye Turnuvası’na eğlence ve bilimin buluştuğu bir süreç içerisinde hazırlanan, 94 okuldan 89 takım katıldı.

TAKEV MATEMATİKTE DÜNYA ŞAMPİYONU

Dünya Matematik Günü, dünya çapında 20 bin okuldan 4 milyon öğrencinin kullandığı Mathletics'in bir parçası olan, Live Mathletics oyun motorunda yer alan dünyanın en büyük çevrimiçi matematik yarışmasıdır. Etkinlik, dünya çapındaki okulların...

TENİS DE ARD ARDA BAŞARI

Manisa Tenis ve Dağcılık Spor kulübünün 7-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlediği turnuvada, Narlıdere TAKEV Ortaokulu öğrencilerimiz başarıları ile hepimize büyük gurur yaşattı.

10.KUKLA OYUNU YARIŞMASI “EN İYİ METİN UYARLAMA ÖDÜLÜ

Uluslararası Kukla Günleri etkinlikleri kapsamında 10-11 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenen 10.Kukla Oyunu yarışması...

“MEHMET AKİF ve GENÇLİK” RESİM YARIŞMASI İZMİR 3.LÜĞÜ

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Mehmet Akif ve Gençlik konulu resim yarışmasında öğrencimiz gurur verici bir başarıya imza attı.

Toplam Kayıt: 323
0 - 10 arası kayıtlar gösterilmektedir.

Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo