NARLIDERE ONUR TÖRENİNDE GURUR TABLOSU

2016-2017 Eğitim öğretim yılı boyunca ulusal ve uluslar arası yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimiz, okulumuzun düzenlediği “Geleneksel Onur Töreni” nde bu yıl da gurur tablosu oluşturdu.

Yıl boyunca Fen Bilimleri, Matematik, Spor, Sanat, Sosyal Bilimler, Türkçe, ve Yabancı Diller alanında sayısız derece alan öğrencilerimiz, okulumuzu başarı ile temsil etmeleri nedeni ile "Onur Belgesi" ile ödüllendirildi. Belgelerini Narlıdere TAKEV Özel İlk ve Orta Okulu Müdürü Sema Bayram, Genel müdür yardımcısı Ali Korba ve TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci’ nin elinden alan öğrencilerimiz, törenin sonunda izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

Birbirinden önemli derecelere imza atan öğrencilere ve ailelerine seslenen Genel Müdürümüz Gönül Ketenci; TAKEV Okulları’nda her yıl yüzlerce öğrencimiz yurtiçi ve yurt dışında pek çok derece alıyor. Ancak biz sadece çalışmaları ve başarısını ödüllerle tescillemeye ihtiyaç duyan, hırslarına yenik düşmüş bir gençlik değil tüm başarılarını ilkeli, empati kurabilen, anlayışlı, medeni, çalışkan ve en önemlisi arkadaşının başarısını yürekten alkışlamayı bilen bir gençlik yetiştiriyoruz.” dedi.

Bu gurur tablosunu oluşturan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Tüm Haberler


Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo