Tüm Haberler

23 NİSAN

23 NİSAN

“SU ve HAYAT” KONULU RESİM YARIŞMASINDA TÜRKİYE 2.LİĞİ

Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında Trakya Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen resim yarışmasında Narlıdere TAKEV Özel İlköğretim okulu 2.sınıf öğrencimiz elde ettiği başarı ile hepimizi gururlandırdı.

ULUSLARASI DÜNYA BARIŞ AFİŞİ YARIŞMASINDA MANSİYON ÖDÜLÜ

Uluslararası Lions kulüplerinin tüm dünya ülkeleri arasında düzenlediği “Dünya Barış Afişi” yarışmasında...

1.-2.SINIFLARIN RENKLİ GÜNÜ

Narlıdere TAKEV kampüsümüzde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenliklerinde bugün 1.ve 2.sınıflarımız rengarenk görüntülere sahne oldu.  

TAKEV 23 NİSAN ŞENLİKLERİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, bu yıl tüm haftaya yayılan etkinliklerle öğrencilerimiz eğlence ve coşku dolu anlar yaşadı.

ÖĞRENCİLERİMİZ JR.FLL FUAR SERGİSİNDE

14 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor First Lego League Fuar sergisinde öğrencilerimiz performansları ile göz doldurdu.

16.ULUSAL FEN PROJELERİ YARIŞMASI’ NDA TÜRKİYE 1.LİĞİ

Türkiye çapında 16.sı düzenlenen Fen Projeleri Yarışması’ nda 120 proje arasından sıyrılarak sergilenme hakkı kazanan 15 proje arasına giren iki projemiz, bu yıl da elde ettiği başarı ile hepimizi gururlandırdı.

KARŞIYAKA TAKEV KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

Okulumuz Küçük Erkekler Basketbol Takımı, “Okul Sporları Federasyonu Küçük Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası Yarı Final” müsabakalarında Malatya'da oynadığı tüm maçlarını kazanmıştır. Türkiye genelinde ilk 8 takım arasına kalarak...

DOĞAN CÜCELOĞLU ve POLAT DOĞRU TAKEV’DE

Prof.Dr Doğan Cüceloğlu ve Polat Doğru, bir kez daha keyifli paylaşımların yapıldığı “Geliştiren Anne Baba” konulu seminer ile Beyaz Balon Anaokulları ve TAKEV Okulları velileri ile bir araya geldi.

ULUSAL CSI EDUCATION TURNUVASINDA TURKİYE BİRİNCİLİĞİ VE İKİNCİLİĞİ TAKEV’İN

İstanbul’da bu yıl ilki düzenlenen CSI Education Türkiye Turnuvası’na eğlence ve bilimin buluştuğu bir süreç içerisinde hazırlanan, 94 okuldan 89 takım katıldı.

Toplam Kayıt: 921
0 - 10 arası kayıtlar gösterilmektedir.

Üyeliklerimiz ve Desteklediklerimiz

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo